ПоддержатьУкраїнська

Окуповані Луганськ і Донецьк готують приєднати до Ростовської області – експерт

StopCor
StopCor

StopCor

Окуповані Луганськ і Донецьк готують приєднати до Ростовської області – експерт

Створивши в окупованому Криму якраз на річницю анексії інтеграційний комітет "Росія-Донбас", в Кремлі тепер намагатимуться розкрутити тему приєднання терористичних "республік" Сходу України до Ростовської області РФ. Експерт з енергетичних питань Михайло Гончар зазначив, що Кремль знову спробує "педалювати" тему окупованих територій в питанні входження ОРДЛО до складу Росії, передає "Діалог.UA".

Окуповані Луганськ і Донецьк готують приєднати до Ростовської області – експерт

"Створення комітету – це один з кроків, який демонструє готовність певних кіл з російської сторони, але поки не всієї російської влади, легалізувати російський статус окупованих територій Донбасу. При цьому говорячи про увесь Донбас", – підкреслює Гончар. Водночас Гончар припускає, що виникнення даної теми – один з інструментів тиску і шантажу РФ на своїх колег по "нормандського формату".

"Хоча згодом може виявитися, що за цим стоять плани Кремля щодо інтеграції окупованих територій в Ростовську область РФ", – говорить експерт. На підтвердження реальності цих планів Гончар нагадує, що даний процес не новий, про це йшлося давно. "Досить згадати, що поштові адреси населених пунктів на території ОРДЛО починаються саме з "Ростовська область", – підсумовує Михайло Гончар.

Нагадаємо, що біля українських кордонів Росія знову накопичує свої військові сили, скупчуються десятки танків, а на прилеглих російських залізничних станціях йде розвантаження боєприпасів.

Нагадаємо також про те, що Путін знову намагається реалізувати свій новий жахливий план війни з Україною, при цьому окупований Донбас в цьому відіграє далеко не першу роль.

Другие новости