ПоддержатьУкраїнська

Оперативна інформація про заходи, вжиті поліцейськими Одещини з протидії поширенню коронавірусної інфекції станом на 21 березня

StopCor
StopCor

StopCor

Оперативна інформація про заходи, вжиті поліцейськими Одещини з протидії поширенню коронавірусної інфекції станом на 21 березня

За минулу добу співробітники одеської поліції склали 21 адміністративний протокол за ст. 44-3 КУпАП на працівників підприємств, установ, організацій, які порушили правила щодо карантину людей.  

Правоохоронці продовжують у цілодобовому режимі забезпечувати карантинні заходи задля протидії поширенню захворювання на COVID-19 та виконувати свою повсякденну роботу.

Просимо з розумінням поставитися до незручностей, викликаних превентивними заходами, адже вони спрямовані, насамперед, на збереження здоров’я громадян. Зберігайте спокій, виконуйте рекомендації лікарів та настанови уряду.

Пам’ятайте, за «порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами», статтею 44-3 КУпАП передбачена відповідальність у вигляді накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а на посадових осіб - у розмірі від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Йдеться, в першу чергу, про самовільне залишення місця обсервації (карантину) особою, яка може бути інфікована коронавірусною хворобою.

Крім того, за «порушення правил та норм, встановлених з метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним захворюванням, а також масовим неінфекційним захворюванням (отруєнням) і боротьби з ними, якщо такі дії спричинили або завідомо могли спричинити поширення цих захворювань», статтею 325 ККУ передбачене покарання у вигляді штрафу від тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на строк до трьох років. Ті самі діяння, якщо вони спричинили загибель людей чи інші тяжкі наслідки, караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.

Бережіть себе, своїх рідних і близьких.

Відділ комунікації поліції в Одеській області

Другие новости