ПоддержатьУкраїнська

Оперативники Донеччини знайшли неповнолітнього втікача з Одеси

StopCor
StopCor

StopCor

Оперативники Донеччини знайшли неповнолітнього втікача з Одеси

17-річний юнак вирішив почати доросле життя та без відома батьків поїхав до іншого регіону. За кілька днів співробітники карного розшуку та превентивної діяльності обласного главку поліції в Донецькій області у співпраці з поліцією Одеси знайшли хлопця.

Одним з найприоритетніших напрямків роботи поліції є повернення рідним безвісті зниклих дітей. Переважну більшість неповнолітніх втікачів поліцейські знаходять впродовж доби. Більше часу на пошуки потрібно у випадку втечі дитини до іншого регіону.

Днями по допомогу до поліцейських відділу розшуку злочинців та зниклих громадян Донеччини звернулися колеги з Одеської області. 24 жовтня 17-річний одесит пішов з дому та без відома батьків поїхав на заробітки до іншого регіону.

Вже за кілька годин після отримання повідомлення, поліцейські Донеччини встановили переміщення хлопця та його маршрут до Маріуполя. Оперативним шляхом правоохоронці визначили адресу, за якою зупинився юнак, та знайомих, з якими він контактував на новому місці.

Разом із співробітниками ювенальної превенції оперативники виїхали до ймовірного місцеперебування втікача та не помилилися. Хлопець знаходився на орендованій квартирі.

З’ясувалося, що мандрівник вирішив піти з дому та почати нове доросле життя у промисловому місті. З житловим питанням йому допоміг старший знайомий, а далі – юнак мав  намір влаштуватися на роботу. Додому повертатися не збирався, як і виходити на зв’язок з батьками.

Поліцейські провели з хлопцем профілактичну бесіду та пояснили, які наслідки могли на нього чекати після такого необдуманого вчинку.

Якщо Ваша дитина зникла, не гайте часу, а одразу звертайтеся по допомогу у поліцію. Вчасне повідомлення на лінію 102в рази прискорить розшук, а самостійні пошуки, як правило, нічого не дають.

Тільки за минулу добу поліцейські Донеччини відшукали чотирьох підлітків, які пішли з дому. Всі діти були знайдені за кілька годин. Загалом з початку жовтня правоохоронці повернули рідним 68 неповнолітніх втікачів.

Другие новости

'Доверенные' швеи и партия 'Евросолидарность': тайны закарпатской фирмы, которая обшивала российских спортсменов

"Доверенные" швеи и партия "Евросолидарность": тайны закарпатской фирмы, которая обшивала российских спортсменов

Кто стоит за предприятием, которое шило зимние куртки для национальной команды по лыжному спорту страны-агрессора, и при чем здесь итальянский бизнесмен и местная депутат?