ПоддержатьУкраїнська

Організатори Євробачення зробили заяву стосовно учасниці конкурсу з Росії

StopCor
StopCor

StopCor

Організатори Євробачення зробили заяву стосовно учасниці конкурсу з Росії

Європейський мовний союз оголосив про результати переговорів щодо участі російської співачки Юлії Самойлової в Євробаченні-2017. Вона не буде виступати, а Росія не буде представлена на конкурсі взагалі у цьому році.

Організатори Євробачення зробили заяву стосовно учасниці конкурсу з Росії

Новину повідомляє "Преса України".

В організації заявили, що після того, як учасниці з Росії Юлії Самойловій був заборонений в'їзд в Україну, вони зробили все можливе, щоб знайти шляхи вирішення, які б дозволили Самойлової взяти участь у конкурсі.

"Ці пропозиції полягали в тому, щоб взяти участь через супутник, або змінити обраного артиста на того, хто міг легально в'їхати в Україну на час проведення конкурсу. На жаль, ці пропозиції були відхилені Першим каналом. Його керівництво оголосило, що не буде транслювати конкурс "Євробачення-2017". На жаль, це означає, що Росія більше не зможе взяти участь у конкурсі в цьому році. Ми дуже хотіли, щоб всі 43 країни змогли взяти участь і зробили все можливе для досягнення цієї мети", – йдеться в заяві EBU.

В організації підкреслили, що засуджують таке рішення української влади: "Ми рішуче засуджуємо рішення української влади ввести заборону на поїздки для Юлії Самойлової, оскільки ми вважаємо, що вона повністю підриває цілісність і неполітичний характер конкурсу та його місію по об'єднанню всіх країн у дружній конкуренції, але підготовка до Євробачення триває у місті-господарі Києві. Нашим пріоритетом залишається створення вражаючого пісенного конкурсу "Євробачення" у травні".

Нагадаємо, організатори Євробачення заявили про твердий намір провести пісенний конкурс в українській столиці.

Другие новости