ПоддержатьУкраїнська

ОРЛО поглинула темрява: Україна припинила електропостачання

StopCor
StopCor

StopCor

ОРЛО поглинула темрява: Україна припинила електропостачання

Як і обіцяла, українська влада припинила постачати окупованим територіям Луганської області електроенергію з 25 квітня. Відповідне розпорядження було приведене в дію Національною енергетичною компанією "Укренерго".

ОРЛО поглинула темрява: Україна припинила електропостачання

Про це йдеться в повідомленні компанії в Facebook, новину передає "Преса України".

Дії будуть виконані у відповідності з вимогами ГА "Енергоринок" згідно з "Порядком проведення заходів щодо часткового або повного припинення різниці перетоків електричної енергії в точках її обліку", який був затверджений наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 10.06.2015 №440, йдеться в повідомленні.

Рішення про припинення постачання електроенергії було прийнято через відсутність сплати за поставлену та спожиту на непідконтрольній території електроенергію.

"Фахівцями Північної енергосистеми ДП "Укренерго", ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання", ПАТ "ДТЕК Донецькобленерго" і ДТЕК Луганська ТЕС розроблені та впроваджені всі необхідні заходи для синхронізації ДТЕК Луганська ТЕС з ОЕС України мережею 110 кВ для забезпечення надійної роботи енерговузла Луганської ТЕС", – повідомили в "Укренерго".

Нагадаємо, напередодні анонсувалося, що окупована частина Луганської області припинить отримувати українську електроенергію. Вже 25 квітня в оселях луганчан, які знаходяться під контролем російсько-терористичних сил, пропаде світло.

Другие новости

СБУ обнаружила в епархиях УПЦ (МП) пропагандистские 'методички' Кремля, 'учение о сатанизме' и нацистскую символику

СБУ обнаружила в епархиях УПЦ (МП) пропагандистские "методички" Кремля, "учение о сатанизме" и нацистскую символику

Служба безопасности завершила контрразведывательные (безопасные) мероприятия на объектах УПЦ (МП), расположенных в Закарпатской, Ровенской и Житомирской областях