ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" викрив підпільний пункт продажу зброї на території ДП "Укрводсервіс"

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' викрив підпільний пункт продажу зброї на території ДП 'Укрводсервіс'

Активісти "Стоп корупції" під час візиту до голови ДП "Укрводсервіс" Юрія Погорільчука натрапили на підпільну точку продажу

зброї та обладнання. Особи, які назвались представниками орендатора приміщення, не змогли надати жодних документів та роз'яснити вид діяльності підприємця.

Подробиці повідомив журналіст "СтопКору" Сергій Медяник.

"Ми завітали в ДП "Укрводсервіс" до керівника Юрій Погорільчука, щоб дізнатись, чому підшефне його відомство фактично надає дозволи піщаним нелегалам на видобуток піску у столиці під виглядом благоустрою. Керманича ми не застали на робочому місці, проте натрапили на цікаву знахідку. За дверима без вивіски знаходиться точка продажу зброї та оптичного обладнання.

Ми намагались отримати роз'яснення в осіб, які перебували у приміщенні. Але замість адекватної відповіді на нас посипались образи та погрози. Ми залишились у приміщенні до приїзду патруля поліції. Наразі слід встановити, хто та на яких підставах надав в оренду приміщення на території державного підприємства та як до цього причетний Погорільчук", – розповів журналіст Сергій Медяник.

Нагадаємо, раніше активісти "Стоп корупції" пікетували державне підприємство "Укрводсервіс" через нецільове використання берегів водойм у столиці. Саме ця структура укладає інвестиційні договори з компаніями, які під виглядом облаштування території використовують її для намиву, складування та реалізації піску.

Другие новости