ПоддержатьУкраїнська

Перемога!!! "СтопКор" зупинив у Ходосівці на Київщині незаконне будівництво котеджного містечка піщаними бандитами

StopCor
StopCor

StopCor

Перемога!!! 'СтопКор' зупинив у Ходосівці на Київщині незаконне будівництво котеджного містечка піщаними бандитами

В результаті журналістського розслідування та роботи юристів "Стоп корупції" було встановлено, що на території села Ходосівка Києво-Святошинського району Київської області (через дорогу від ТЦ "Мануфактура") з 2014 року працює незаконний кар'єр з видобутку піску.

Деталі повідомили у юридичному департаменті проекту. "Жодних дозвільних документів на видобуток та продаж піску нелегалами не було отримано. Масштаби незаконного бізнесу можливо побачити навіть на супутниковій карті: на місці видобутку утворилось 3 штучних озера, які не перебувають на обліку навіть в Управлінні водних ресурсів, нанесено безповоротну шкоду екології та знищені численні зелені насадження. За підрахунками фахівців, видобуто та реалізовано піску більше ніж 500 тис. кубометрів, що при середній вартості 80 грн, складає понад 40 млн грн "чорного налу".

Організований даний незаконний бізнес Прилипком А.В. (який невідомим шляхом отримав від Ходосівської сільради більш як 50 земельних ділянок площею 7,3 га у власність "під садівництво"), спільно з особами, які незаконно видобували пісок в Обухівському районі під керівництвом скандального місцевого депутата Лариси Ільєнко", – розповіли юристи проекту.

"З самого початку незаконного видобутку Києво-Святошинська поліція вела кримінальні провадження за даним фактом, але зупинити злочин не бажала, фактично прикриваючи даним провадженням незаконний видобуток від перевірок інших органів.

Але й цих кримінальних грошей злочинцям стало замало, а також виникла необхідність їх якось легалізувати. Для цього з початку цього року Прилипко зі спільниками поруч із точкою незаконного видобутку розпочинає будівництво котеджного містечка. Натомість необхідні дозвільні документи дані особи знов забули отримати. А рекламу та продаж котеджів вже розпочали, не збудувавши жодного!", – додали правники.

Викривши вказані порушення, "СтопКор" негайно звернувся до Архітектурно-будівельної інспекції Київської області. За результатами перевірки, незаконність будівництва інспекцією підтверджено, саме будівництво зупинено та накладено штраф на забудовника (про що свідчить їх відповідь).

"Це була б чергова перемога СтопКору, натомість залишається питання бездіяльності правоохоронних органів, які впродовж 3 років допускали розкрадання надр народу України на межі Києва, а зараз дозволяють цій же банді незаконно будувати та шахрайським чином продавати ще не побудовані (а може взагалі які ніколи не побудуються) будинки. Тому ми знову будемо звертатись до правоохоронців та фіскалів, щоб зупинили кримінальний бізнес та, нарешті, притягнули винних до відповідальності.

Також нагадаємо, що 2 тижні тому на даній точці незаконного видобутку піску та нелегального будівництва побили знімальну групу та активістів "СтопКору", які намагались "відкрити очі" поліції на незаконний бізнес. Цей факт також не залишимо та будемо вимагати якнайшвидшого потрапляння бандитів на чолі з Прилипком до будинків із казенним харчуванням... Адже вони звикли до всього "дармового", резюмували юристи "Стоп корупції".

Другие новости