ПоддержатьУкраїнська

Під час антирейдерського маршу у Херсоні за активістами "СтопКору" стежили невідомі особи

StopCor
StopCor

StopCor

Під час антирейдерського маршу у Херсоні за активістами 'СтопКору' стежили невідомі особи

Група молодиків стежила за активістами "Стоп корупції" під час проведення антирейдерського маршу у Херсоні. Чоловіки перебували на всіх локаціях, де активісти проводили свої заходи й супроводили представників проекту до готелю, де вони зупинились на час перебування у місті. 

Нагадаємо, активісти "Стоп корупції" антирейдерський марш проти бездіяльності влади та правоохоронних органів під час рейдерських захоплень підприємств у Херсоні. Ідеться, зокрема, до незаконного привласнення найбільшої будівельної компанії у місті "Херсонбуд".

Журналісти з'ясували та оприлюднили схеми рейдерства та причетність до них високопосадовців. Серед імовірних організаторів захоплення бізнесу у Херсоні, за даними "СтопКору", може фігурувати відомий у місті політик, а в минулому міський голова Володимир Сальдо. На його можливу причетність до рейдерства вказували місцеві жителі, які звернулись до стопкорівців під час маршу.

Свою акцію активісти проекту стартували під стінами Херсонської обласної державної адміністрації, далі відвідали міську раду, прокуратуру та поліцію.

Другие новости