ПоддержатьУкраїнська

Під Костянтинівкою поліція скерувала зброю на блокадників, які співали гімн

StopCor
StopCor

StopCor

Під Костянтинівкою поліція скерувала зброю на блокадників, які співали гімн

Між учасниками блокади Донбасу та правоохоронцями знову спалахнув серйозний конфлікт, який, як запевнили в штабі, дійшов до стрільби з вогнепальної зброї. Цього разу сутичка відбулася на блокпосту під Костянтинівкою.

Новину повідомляє "Преса України".

На Донеччині на блокпості біля Костянтинівки стався конфлікт між силовиками та прихильниками блокади торгівлі на Донбасі.

Як повідомляє прес-служба поліції Донецької області, близько 16:30 на блокпості біля Костянтинівки для перевірки зупинили автоколону, яка рухалася з боку Покровська, у її складі були близько 50 людей на чолі з народним депутатом Тарасом Пастухом від фракції "Самопоміч".

У поліції зазначають, що частина людей відмовилася від перевірки та вчинила спробу силового прориву крізь блокпост, у результаті застосування активістами сльозогінного газу один з поліцейських травмований.

Натомість у "штабі блокади" заявили, що сьогодні поліція Костянтинівки "відкрила вогонь по учасниках блокади, коли ті співали державний гімн". При цьому у штабі не вказують, чи є постраждалі внаслідок інциденту.

Нагадаємо, під Краматорськом поліція жорстко затримала колону активістів, що рухалася на підтримку учасників блокади Донбасу на чолі з нардепом Володимиром Парасюком. Оскільки активісти ігнорували вимоги правоохоронців, останні вирішили змусити їх це зробити, застосувавши вогнепальну зброю.

https://youtu.be/XaFMu97DhDo

Другие новости