ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" слідкував за судом у справі скандального судді Ємельянова

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' слідкував за судом у справі скандального судді Ємельянова

Сторона захисту судді Вищого господарського суду України Артура Ємельянова оголосила відвід слідчому-судді. Наступне засідання у справі скандального служителя Феміди відбудеться завтра. Про це із зали суду повідомила журналістка "СтопКору" Лілія Ткачук.

"Одіозний суддя Вищого господарського суду України Артур Ємельянов за декілька днів до того, як суд мав продовжити міру запобіжного заходу, зліг у Феофанію. Вчора навідували, передали фрукти, щоб одужував. Сьогодні Ємельянов на суд з'явився. Судове засідання затримали на годину. Сторона захисту оголосила відвід слідчому-судді. Судове засідання завершилося о 18:03, тобто вже робочий день закінчився.

Розподіл на нового суддю буде тільки завтра. І завтра ж закінчується термін попередньої міри запобіжного заходу. А це означає, Ємельянов уже завтра зможе полетіти в Австрію до своєї сім'ї або ж в Німеччину, як зробив його друг Віктор Татьков.

"Хвороба Артура Ємельянова – вертеброгенна радикулопатія L5. Якщо говорити мовою народною, то це радикуліт. Супроводжували Ємельянова до суду 11 охоронців. Ми рахували", – поділилась враженнями журналістка "СтопКору" та авторка розслідування про суддю Ємельянова Лілія Ткачук.

Нагадаємо, днями Вища рада правосуддя задовольнила клопотання заступника Генпрокурора Юрія Столярчука щодо продовження строку тимчасового відсторонення судді Вищого господарського суду України Артура Ємельянова від здійснення правосуддя у зв'язку з притягненням до кримінальної відповідальності.

"Згідно з рішенням ВРП, Ємельянова відсторонили до 17 квітня 2017 року. Сам головний герой на засідання не з'явився, не прийшли і його адвокати", – розповіли активісти "Стоп корупції", які слідкували за слуханням справи у Вищій Раді правосуддя.

Додамо, суддя Ємельянов був героєм розслідування "СтопКору". Служителя Феміди у ГПУ підозрюють в тиску на суддів низки господарських судів, які він раніше очолював. Раніше Ємельянову оголошувалась підозра в незаконному збагаченні. Припускали, що йому належать 13 мільйонів франків у банку Ліхтенштейну.

''СтопКор'' слідкував за судом у справі скандального судді Ємельянова
''СтопКор'' слідкував за судом у справі скандального судді Ємельянова
''СтопКор'' слідкував за судом у справі скандального судді Ємельянова
''СтопКор'' слідкував за судом у справі скандального судді Ємельянова

Другие новости