ПоддержатьУкраїнська

Під Мар'їнкою сили АТО атакувала ДРГ бойовиків

StopCor
StopCor

StopCor

Під Мар'їнкою сили АТО атакувала ДРГ бойовиків

За добу 4 квітня, кількість вогневих атак з боку російсько-терористичних сил знову зросла і досягла 54 випадків за добу. П'ятеро українських військових було поранено. У свою чергу бойовики звинувачують ЗСУ в порушенні домовленостей про перемир'я.

Під Мар'їнкою сили АТО атакувала ДРГ бойовиків

Новину повідомляє "Преса України".

Як ідеться в ранковому зведенні, найгарячіше було поблизу Маріуполя. Зокрема, під Мар'їнкою відбулося бойове зіткнення з диверсійно-розвідувальною групою бойовиків, твердять українські військові. "Командир бригади, враховуючи пряму загрозу життю і здоров'ю підлеглих, вирішив застосувати зброю, після чого противник відійшов", – ідеться в повідомленні штабу АТО.

В угрупованні "ДНР" звинувачують українських військових в обстрілах околиць Донецька, Ясинуватої та Горлівки, а також півдня контрольованої бойовиками території. В угрупованні "ЛНР" твердять, що вдень 4 квітня Збройні сили України обстріляли район села Жолобок.

Нагадаємо, 29 березня Тристороння контактна група оголосила про нові домовленості про перемир'я – з 1 квітня. Попри чергові домовленості, досягнені у Тристоронній контактній групі, обстріли на лінії зіткнення на Донбасі тривають. І українські силовики, і сепаратисти заперечують свою вину. Сторони конфлікту звинувачують одна одну у порушеннях і провокаціях.

Другие новости