ПоддержатьУкраїнська

Підозрюваний у корупції суддя стріляв у активістів з вогнепальної зброї – ЗМІ

StopCor
StopCor

StopCor

Підозрюваний у корупції суддя стріляв у активістів з вогнепальної зброї – ЗМІ

У Києві спалахнув конфлікт, що ледве не переріс у сутичку, між активістами молодіжного руху "Традиція і порядок" та головою Вищої ради правосуддя Ігорем Бенедисюком. В результаті останній здійснив кілька пострілів із власної вогнепальної зброї.

Новину повідомляє "Преса України".

У Вищій раді правосуддя стверджують, що на Бенедисюка біля його помешкання пізно ввечері здійснили напад понад 10 людей у балаклавах і він був змушений зробити попереджувальний постріл у повітря з особистої зброї.

"17 березня пізно ввечері більш як 10 вдягнених в балаклави осіб здійснили напад на Голову Вищої ради правосуддя Ігоря Бенедисюка та його дружину біля їх приватного помешкання. І.Бенедисюк викликав поліцію. Водночас з метою самозахисту був вимушений зробити попереджувальний постріл у повітря з особистої зброї", – повідомила речник Вищої ради правосуддя Оксана Лисенко.

Як заявляє один з учасників конфлікту Євген Карась у facebook, Бенедисюк намагався наїхати автомобілем на активістів молодіжного руху "Традиція і порядок", які звинувачують його у корупції.

"Суддя Бенедисюк на Осокорках намагався задавити машиною, а пізніше відкрив вогонь з пістолета по активістах молодіжного руху "Традиція і порядок". Активісти прийшли до судді поспілкуватися і розклеїти листівки, що Бенедисюк претендує на високу посаду на держслужбі, займаючись корупцією. Про це активісти сьогодні подали заяву в НАБУ перед візитом до чиновника", – написав він.

"В активістів розбитий фотоапарат, планшет та дрібні ушкодження від тарану бампером", – додав Карась.

З іншого боку радник глави МВС, нардеп Антон Геращенко в коментарях заявив, що молоді люди діяли за вказівкою колишнього голови АП за президентства Януковича Андрія Портнова.

На місце події прибула оперативна група поліції, активісти були затримані. Їх було доправлено у Дарницьке РУВС і згодом звільнено.

Нагадаємо, поки сьогодні всі обговорюють замах на Антона Геращенка, політтехнологам вдалося відвернути увагу громадськості від іншого замаху, який здійснив народний депутат Сергій Пашинський на громадянина України. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі написав народний депутат Сергій Лещенко.

Другие новости