ПоддержатьУкраїнська

Піщаний браконьєр намагався вбити журналістів

StopCor
StopCor

StopCor

Піщаний браконьєр намагався вбити журналістів

Відеооператор "СтопКору" Павло Янцен отримав травму голови та носа під час зйомок конфіскації спецтехніки на точці з нелегального видобутку піску в селі Шпитьки Києво-Святошинського району.

Піщаний браконьєр намагався вбити журналістів

Подробиці нападу повідомив журналіст проекту Сергій Медяник.

"Ми фіксували на відеокамеру процесуальні дії прокуратури, правоохоронці описували техніку піщаних браконьєрів. У цей момент чоловік, який назвався керівником точки, вихопив у мене з рук та кинув на землю мікрофон. Між нами вскочив прокурор, однак зловмисник встиг накинутись на оператора. Чолов'яга схопив мого колегу Павла Янцена та кілька разів з усієї сили вдарив головою об паркан.

Піщаний браконьєр намагався вбити журналістів

У результаті Павло отримав травму носа. Поліція, яка прибула за нашим викликом, мовчки спостерігала за фізичною розправою над моїм колегою. А потім замість того, щоб викликати на місце злочину швидку та доправити Павла до лікарні, змусили його писати пояснення та зауважили, що арештують відеокамеру, бо їм потрібен відеозапис. Нападника ніхто не затримував, навпаки, зловмисник демонстрував повну безкарність, окрім того, його тут же консультував юрист і радив не давати жодних пояснень. Поліціянти на такі дії реагували схвально. На моє переконання, копи та керівник нелегальної точки з видобутку піску перебувають у злочинній змові. Більше того, за моєю інформацією, об'єкт працює з відома і дозволу нацагентства з водних ресурсів", – розповів деталі нападу Сергій Медяник.

У діях зловмисника журналісти "СтопКору" вбачають перешкоджання їхній законній професійній діяльності та будуть звертатись із відповідною заявою до правоохоронних органів.

Другие новости