ПоддержатьУкраїнська

Після нападу на журналістів у офісі партнера "Поляни" поліція відкрила кримінальне провадження

StopCor
StopCor

StopCor

Після нападу на журналістів у офісі партнера 'Поляни' поліція відкрила кримінальне провадження

Після нападу на знімальну групу "СтопКору" в Шевченківському управлінні поліції відкрили кримінальне провадження за 171 статтею "Про перешкоджання професійній журналістській діяльності".

Про це повідомляє журналіст проекту Сергій Медяник.

"Мене та мого колегу відеооператора Тимофія Сорокіна опитали та надали статус постраждалих", - зазначив журналіст.

Нагадаємо, знімальну групу "СтопКору" заблокували в офісі компанії спільне українсько-німецьке підприємство "Марком". В офіс фірми-постачальника алкоголю в мережу супермаркетів "Поляна" знімальна група навідалася, щоб передати інформаційний запит на запис інтерв'ю з керівництвом.

"Юридично фірма зареєстрована у Дніпропетровську, тому ми приїхали за адресою київського офісу. На дверях електронний замок. У будівлю нас впустив співробітник компанії. Утім, коли ми піднялися сходами та хотіли зайти в приміщення, підскочили двоє агресивно налаштованих чоловіків та почали заважати зйомці. Молодки кидалися на камеру та застосовували фізичну силу до оператора. Зрештою Тимофія виштовхали за двері, а мене заблокували у приміщенні. Чоловіки щосили лупцювали мене по спині", - розповідає журналіст Сергій Медяник.

Журналіст встиг викликати на місце інциденту наряд поліції, написав заяву про злочин. Самі зловмисники переховуються від слідства, і, за даними Сергія Медяника, допомагає їм у цьому особисто директор супермаркетів "Поляна" Генріх Мікаелян.

Другие новости