ПоддержатьУкраїнська

Рівненщина: після нападу на знімальну групу на голову райради "завели" друге кримінальне провадження

StopCor
StopCor

StopCor

Рівненщина: після нападу на знімальну групу на голову райради 'завели' друге кримінальне провадження

Сарненська місцева прокуратура зареєструвала кримінальне провадження за фактом зловживання владою головою Рокитнівської райради Григорієм Мінічем. Справу завели на підставі повідомлення про злочин юристів ГО "Стоп корупції" до Генеральної прокуратури України.

Про це повідомляють юристи проекту.

"Після всебічної перевірки інформація знайшла своє підтвердження, в результаті чого, під керівництвом ГПУ, Сарненська місцева прокуратура зареєструвала кримінальне провадження за фактом зловживання владою головою Рокитнівської райради Григорієм Мінічем", - зазначають юристи.

Перше кримінальне провадження Мініч отримав після того, як перешкоджав роботі журналістки "СтопКору" Лілії Ткачук. Посадовець та члени його родини перекрили проїзд автівці знімальної групи.

Нагадаємо, під час розслідування журналісти з'ясували, що з 2000 по 2014 роки під час роботи на посаді голови правління ПрАТ "Рокитнівський скляний завод" Мініч незаконно збагатився та забезпечив розкішне життя для себе і родини.

"Зокрема, він організував коштом заводу та в його санітарній зоні будівництво двох кількаквартирних будинків як соціального житла для працівників заводу та їхній родин. Натомість, по закінченні будівництва, Мініч привласнив житло та оформив будинки на себе та сина Віктора. Ми також довідалися, що будівництво відбувалося без належної дозвільної документації. Такі махінації посадовця завдали багатомільйонних збитків державі", - уточнюють деталі справи юристи "Стоп корупції".

Окрім того, стопкорівці викрили оборудки посадовця із закупівлею техніки для апарату райради.

"2016 року, коли Мініч уже очолював Рокитнівську райраду, він зловживав службовим становищем. А саме закупив комп'ютерну техніку для апарату райради на суму у триста тисяч гривень у ТОВ "Павук", фірми, якою володіє його дружина", - викривають грішки посадовця юристи проекту.

Окрім того, Григорій Мініч відзначився приховуванням доходів та витрат. Авторка розслідування Лілія Ткачук знайшла в активах Мініча та його родини чотири незадекларовані компанії.

Рівненщина: після нападу на знімальну групу на голову райради ''завели'' друге кримінальне провадження

Другие новости