ПоддержатьУкраїнська

"Подвійне життя", – ЗМІ виявили бізнес в Криму у високопоставленого українського військового

StopCor
StopCor

StopCor

'Подвійне життя', – ЗМІ виявили бізнес в Криму у високопоставленого українського військового

У колишнього військового комісара Миколаївської області Олександра Іванова, що мав до недавнього часу вищий допуск до військової таємниці, ЗМІ виявили прибутковий бізнес в анексованому Криму, а також дружину-військовослужбовця Збройних сил РФ.

Чоловік покинув свій пост всього кілька тижнів тому, коли в мережі Інтернет спливли фотографії російського паспорта його дружини. Про це повідомляє "Діалог.UA", посилаючись на розслідування, яке провели журналісти телеканалу ТСН.

''Подвійне життя'', – ЗМІ виявили бізнес в Криму у високопоставленого українського військового

За їх даними, в Миколаїв Іванова перевели ще до агресії Росії – у 2012 році з Криму. Зв'язок з малою батьківщиною військовий чиновник не перервав і після анексії півострова.

Журналісти з'ясували, що комісар неодноразово відвідував Крим з 2014 по 2016 рік, де активно будував власний бізнес. У військовослужбовця в Алушті виявився власний багатоповерховий готель, який в Україні він задекларував як "гараж".

Журналісти дізналися багато цікавого і про сім'ю Іванова. З'ясувалося, що його дружина і 19-річний син вже після анексії Криму отримали російське громадянство. Ба більше, дружина Іванова виявилася ще й старшим солдатом Збройних сил РФ на пенсії.

Другие новости