ПоддержатьУкраїнська

Погода в Україні на четвер, 1 березня

StopCor
StopCor

StopCor

Погода в Україні на четвер, 1 березня

У четвер в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. Майже на всій території країни прогнозується сніжна погода. У західних областях і в Карпатах опадів не передбачається. Температура повітря вночі складе -23...-3 градуси, вдень -13...+3. Вітер змінних напрямків, переважно північних, східних, північно-східних, північно-західних і південно-східних, 1-10 м/с.

У північних областях — хмарна погода. У регіоні переважно сніжна погода за даними Sinoptik.ua. Вночі повітря охолодитися до -14...-9 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до -11...+3. Вітер східний, північний і північно-східний, 2-7 м/с.

У південних областях — хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати сніжно-дощова погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть -11...-3 градуси, удень повітря прогріється до -8...+1. Вітер східний, південний, південно-західний і південно-східний, 2-10 м/с.

У Криму очікується хмарна погода з проясненнями. На півострові можливий невеликий дощ. Уночі температура повітря складе -6...-2 градусів. Денна буде коливатися від +2 до +7. Вітер південно-західний, північно-західний і західний, 3-11 м/с.

У східних областях — мінлива хмарність. У регіоні буде переважати сніжна погода. Вночі до -10...-6 градусів, денна температура повітря складе -4...+1. Вітер східний та південно-східний, 2-9 м/с.

У західних областях — хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважно суха погода. Температура повітря вночі опуститься до -23...-11 градусів, удень підніметься до -13...-4. Вітер північних, західних, північно-східних і північно-західних напрямків, 1-4 м/с.

У Карпатах — хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі до -16...-14, удень до -6...-5 градусів. Вітер переважно північних, північно-східних і північно-західних напрямків, 1-4 м/с.

У центральних областях — хмарна погода з проясненнями. У регіоні очікується переважно сніжна погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть -14...-9 градусів, удень — від -9 до -1. Вітер східний, північний, південно-східний та північно-східний, 1-7 м/с.

Другие новости