ПоддержатьУкраїнська

Погода в Україні на п'ятницю, 20 квітня

StopCor
StopCor

StopCor

Погода в Україні на п'ятницю, 20 квітня

У п'ятницю в Україні очікується переважно мінлива хмарність. На всій частині країни буде суха погода. У східних, центральних областях і місцями в Криму можливий невеликий дощ. Температура повітря вночі коливатиметься в межах +5...+10 градусів, удень +10...+17. Вітер змінних напрямків, переважно західний, північний, північно-східний і північно-західний, 1-9 м/с.

У північних областях буде мінлива хмарність. У регіоні очікується суха погода. Вночі повітря охолодитися до +7...+9 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +13...+16. Вітер західний, північно-західний і північний, 1-8 м/с.

У південних областях буде хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть +7...+11 градусів, удень повітря прогріється до +12...+17. Вітер переважно північно-західний, західний і північний, 1-8 м/с.

У Криму буде хмарно з проясненнями, невеликий дощ. На півострові можливий невеликий дощ за даними Sinoptik.ua. У Севастополі, Красноперекопську, Євпаторії опадів не передбачається. Уночі температура повітря складе +7...+10 градусів. Денна буде коливатися від +14 до +17. Вітер західний, північно-західний і північний, 1-8 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. На більшій частині регіону висока ймовірність дощу. Вночі градусники покажуть +7...+10, денна температура повітря складе +10...+15 градусів. Вітер переважно західний, північний і північно-західний, 1-7 м/с.

У західних областях – хмарна погода. У регіоні очікується суха погода. Температура повітря вночі опуститься до +5...+10 градусів, удень підніметься до +10...+20. Вітер східний, північно-східний, північно-західний і північний, 1-6 м/с.

У Карпатах – хмарна погода. У регіоні очікується суха погода. Температура повітря вночі +8...+11, вдень +14...+17 градусів. Вітер північно-східний і північний, 1-5 м/с.

У центральних областях переважатиме хмарна погода. У регіоні очікується дощова погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +7...+11 градусів, удень – від +14 до +16. Вітер північний, західний і північно-західний, 1-8 м/с.

Другие новости

186,6 млн. грн. 'боевых' выплатили не воюющим военнослужащим — Минобороны

186,6 млн. грн. "боевых" выплатили не воюющим военнослужащим — Минобороны

На практике выявлено, что некоторые военнослужащие, находящиеся в постоянных пунктах дислокации и выполняющие функции, не связанные с прямым участием в боевых действиях, получали дополнительные выплаты