ПоддержатьУкраїнська

Погода в Україні на п'ятницю, 4 травня

StopCor
StopCor

StopCor

Погода в Україні на п'ятницю, 4 травня

У п'ятницю в Україні очікується переважно мінлива хмарність. На всій частині країни буде суха погода. Температура повітря вночі коливатиметься в межах +7...+21 градуса, вдень +20...+31. Вітер змінних напрямків, переважно східний, північний, північно-східний, південно-східний і південний, 1-5 м/с.

У північних областях буде мінлива хмарність. У регіоні очікується суха погода за даними Sinoptik.ua. Вночі повітря охолодитися до +11...+15 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +27...+30. Вітер східний, південно-східний та північно-східний, 1-4 м/с.

У південних областях буде сонячна погода. У регіоні опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть +11...+17 градусів, удень повітря прогріється до +20...+30. Вітер переважно північний, східний, південно-східний та північно-східний, 1-4 м/с.

У Криму буде мінлива хмарність. На півострові опадів не передбачається. У Сімферополі можливий невеликий дощ. Уночі температура повітря складе +12...+21 градус. Денна буде коливатися від +22 до +29. Вітер східний, північний, північно-східний і північно-західний, 1-6 м/с.

У східних областях – сонячна погода. На більшій частині регіону опадів не передбачається. Вночі градусники покажуть +10...+15, денна температура повітря складе +26...+30 градусів. Вітер переважно східний, південно-східний, північно-східний і південний, 1-4 м/с.

У західних областях – сонячна погода. У регіоні очікується суха погода. Температура повітря вночі опуститься до +7...+15 градусів, удень підніметься до +26...+31. Вітер північно-східний, східний, південно-східний та північний, 1-6 м/с.

У Карпатах – сонячна погода. У регіоні очікується суха погода. Температура повітря вночі +11...+15, вдень +26...+28 градусів. Вітер північно-східний та східний, 1-3 м/с.

У центральних областях переважатиме сонячна погода. У регіоні очікується суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +12...+14 градусів, удень – від +27 до +30. Вітер південний, східний, північно-східний і південно-східний, 1-4 м/с.

Другие новости