ПоддержатьУкраїнська

Погода в Україні на вівторок, 15 травня

StopCor
StopCor

StopCor

Погода в Україні на вівторок, 15 травня

У вівторок в Україні прогнозується мінлива хмарність. Майже на всій території країни очікується суха погода. У західних областях і в Карпатах можливий невеликий дощ. Температура повітря вночі складе +7...+15 градусів, удень +15...+25. Вітер змінних, переважно північний, східний, південно-східний, північно-східний, південний і південно-західний, 1-7 м/с.

У північних областях буде хмарна погода з проясненнями. У регіоні очікується переважно суха погода. Вночі градусники покажуть до +9...+12, удень температура – від +20 до +23 градусів. Вітер східний, південно-східний та північно-східний, 1-5 м/с.

У південних областях – мінлива хмарність, в регіоні буде суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +8...+15 градусів, удень повітря прогріється до +18...+25. Вітер східний, північно-східний, північний, північно-західний і південно-східний, 1-5 м/с.

У Криму прогнозується сонячна погода. На півострові буде суха погода за даними Sinoptik.ua. Уночі температура повітря буде коливатися в межах +9...+15 градусів. Денна температура повітря складе від +19 до +23. Вітер східних, північних, північно-східних і південно-східних напрямків, 1-5 м/с.

У східних областях – мінлива хмарність. У регіоні буде переважно суха погода. Вночі температура повітря +10...+14 градусів, денна становитиме +22...+25. Вітер східний, північно-східний, північно-західний і північний, 1-5 м/с.

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями, на більшій частині регіону буде переважно дощова погода. Температура повітря вночі опуститися до +5...+10 градусів, удень стовпчики покажуть +15...+20. Вітер східний, південно-східний, північно-східний і південний, 1-4 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями, в регіоні можливий невеликий дощ. Температура повітря вночі до +7...+10, удень – до +16...+17 градусів. Вітер переважно північно-східний, східний, південно-східний та північний, 1-4 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +7...+12 градусів, удень – до +21...+25. Вітер східний, південно-східний та північно-східний, 1-5 м/с.

Другие новости

СБУ обнаружила в епархиях УПЦ (МП) пропагандистские 'методички' Кремля, 'учение о сатанизме' и нацистскую символику

СБУ обнаружила в епархиях УПЦ (МП) пропагандистские "методички" Кремля, "учение о сатанизме" и нацистскую символику

Служба безопасности завершила контрразведывательные (безопасные) мероприятия на объектах УПЦ (МП), расположенных в Закарпатской, Ровенской и Житомирской областях