ПоддержатьУкраїнська

Поліцейські Одещини контролюють дотримання громадянами вимог карантину

StopCor
StopCor

StopCor

Поліцейські Одещини контролюють дотримання громадянами вимог карантину

Відучора рішенням Уряду заходи по протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 посилені.

Нагадаємо, що відповідно до постанови Кабінету міністрів України з 6 квітня громадянам заборонено ходити вулицями більше ніж удвох, крім випадків службової необхідності та супроводу дітей до 14-ти років. Не можна виходити з дому без масок та документів, що посвідчують особу. Заборонено відвідування зон відпочинку, у тому числі спортивних та дитячих майданчиків, а також лісопаркових та прибережних зон. Винятком є вигул домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності. Заборонені будь-які пасажирські перевезення, крім окремих категорій осіб і легковими автомобілями, а також  самовільне залишення місць обсервації.

Поліцейські Одещини контролюють дотримання громадянами вимог карантину

Поліцейські контролюють дотримання жителями регіону цих обмежень та підкреслюють, що усі вони - життєво необхідні для припинення вірусної пандемії.

«Щодня на території регіону до несення служби залучається близько тисячі правоохоронців - поліцейських та військовослужбовців Нацгвардії.  Допомагають їм і курсанти вищих навчальних закладів МВС, усі охоронні фірми, які виконують завдання на території Одеси, громадські формування, небайдужі громадяни. У зв’язку з посиленням карантинних заходів до вже звичних перевірок додалися, зокрема, контроль за дотриманням вимог карантину у паркових та рекреаційних зонах, перевірки літніх людей, під час яких ми не тільки з'ясовуємо, як вони дотримуються режиму самоізоляції, а й цікавимося станом їхнього здоров’я та чи потрібна якась допомога. Ще одним із наших напрямків роботи останнім часом є забезпечення публічної безпеки в місцях обсервації громадян, які прибули з-за кордону. В роз’ясненні вимог карантину до населення ми застосовуємо всі можливі засоби. Звертаю увагу громадян, що головним завданням поліції є забезпечення режиму карантину та попередження, а не складання протоколів. Виконуйте вимоги самоізоляції, дотримуйтесь визначених законом норм», - говорить заступник начальника ГУНП Сергій Махотін.

Поліцейські Одещини контролюють дотримання громадянами вимог карантину

Тим, хто свідомо ігнорує карантинні заходи, наражаючи на небезпеку не тільки себе, а й оточуючих, нагадуємо: за подібні порушення законом передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність, яка може коштувати порушникам від 17 тисяч гривень штрафу до восьми років позбавлення волі. Станом на 6 квітня за порушення правил карантину одеські поліцейські вже склали 240 адмінпротоколів за ст.44-3 КУпАП.

https://www.youtube.com/watch?v=KbVQloedYi8

Відділ комунікації поліції Одеської області

Другие новости