ПоддержатьУкраїнська

Поліцейські вітають одеситів та гостей регіону з Новим роком та Різдвом і бажають безпечних свят

StopCor
StopCor

StopCor

Поліцейські вітають одеситів та гостей регіону з Новим роком та Різдвом і бажають безпечних свят

А щоб по собі вони залишили тільки приємні спогади, нагадуємо про заходи безпеки під час гулянь.

Контролюйте кількість випитого алкоголю, адже у стані сп’яніння люди частіше потрапляють у неприємні історії – блукають вулицями і стають жертвами зловмисників, самі скоюють злочини, не усвідомлюючи того.

За жодних обставин не сідайте за кермо напідпитку - будьте відповідальними за своє здоров’я та здоров’я оточуючих.

Оминайте компанії, «підігріті» спиртними напоями: навіть незначний словесний конфлікт із людьми, що не контролюють свої дії, може скінчитися трагічно.

Якщо збираєтеся пізно йти з дому чи, навпаки, повертатися, не беріть із собою цінні речі та великі суми грошей, і постарайтеся не ходити наодинці.

Не забувайте зачиняти вікна та двері своїх осель, якщо їдете надовго – попросіть приглянути за домівкою сусідів або родичів.  

Будьте обережні з піротехнікою: забави з цими небезпечними виробами не за інструкцією можуть обернутися пожежею або каліцтвом.

Пильнуйте дітей: для них новорічно-різдвяні свята та канікули дарують самі пригоди, і те, який вони матимуть фінал, залежить від уважності дорослих. З малечі не зводьте очей – до їхніх рученят не повинні потрапити ні небезпечні іграшки, ні страви та напої, що можуть зашкодити маленькому організму. Будьте уважні до підлітків, адже вони хоч і дають в усьому собі раду, та не завжди розуміють, що є добре, а що або хто може їм зашкодити.

Плануючи походи в гості, по крамницях, на масові заходи, не забувайте дотримуватися протиепідемічних вимог – не створюйте скупчення людей, тримайте дистанцію, в громадських місцях та будівлях одягайте маски.

Будьте уважні біля доріг, перетинайте їх тільки у встановлених для цього місцях, переконавшись, що поблизу немає транспортних засобів: у святковій метушні, що притуплює увагу, легко потрапити під колеса автомобіля.

Святкуйте з розумом, і нехай зимові свята принесуть тільки радість до ваших осель. А якщо раптом щось трапиться, одразу сповіщайте про це поліцію за номером 102. Правоохоронці нестимуть службу по охороні публічного порядку та безпеки громадян у посиленому режимі.

 Відділ комунікації поліції Одеської області

Другие новости