ПоддержатьУкраїнська

Поліцейський постане перед судом за безпідставне застосування газового балончика до водія

StopCor
StopCor

StopCor

Поліцейський постане перед судом за безпідставне застосування газового балончика до водія

До суду скеровано обвинувальний акт відносно командира взводу батальйону управління патрульної поліції в Херсонській області. Правоохоронець обвинувачується у перевищенні службових повноважень, що супроводжувались застосуванням спеціальних засобів (ч. 2 ст. 365 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі.

Слідством встановлено, що 20 листопада 2019 року правоохоронець зупинив автомобіль «Opel» за порушення правил дорожнього руху та через відкрите вікно безпідставно застосував до нього спеціальний засіб – газовий балончик «Терен - 4М». Унаслідок неправомірних дій патрульного водій отримав хімічний опік очей 1-го ступеня.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура Херсонської області.

У разі доведення вини, обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.  

Другие новости