ПоддержатьУкраїнська

Поліцією викрито трьох зловмисників, які викрали з квартири знайомого комп’ютер

StopCor
StopCor

StopCor

Поліцією викрито трьох зловмисників, які викрали з квартири знайомого комп’ютер

Один з підозрюваних заарештований, другому  - обрано домашній арешт, а до третього фігуранта, який через свій вік не є суб'єктом правопорушення, будуть вжиті заходи виховного характеру.

Співучасники злочину - 27-річний двічі засуджений за майнові злочини одесит та двоє неповнолітніх 14-ти та 13-ти років.  Доки старші товариші, відповідно до заздалегідь розробленого плану, відволікали господаря квартири на вулиці бесідою, наймолодший хлопець через вікно балкона проник у житло потерпілого та викрав системний блок з монітором. Їх зловмисники продали.

«За фактом крадіжки розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.185 Кримінального кодексу України, - розповідає начальник Таїровського відділення поліції Сергій Волков. – В його рамках дорослому фігуранту події та його 14-річному спільникові вже повідомили про підозру. Відповідно до санкції статті, їм загрожує до шести років позбавлення волі. Відносно ж 13-річного хлопця будуть застосовані примусові заходи виховного характеру, оскільки  він не досяг віку, з якого настає кримінальна відповідальність».

Київський відділ поліції в м. Одесі

Другие новости