ПоддержатьУкраїнська

Поліція Чернівців не встановлює особу чоловіка, який готував напад на активіста

StopCor
StopCor

StopCor

Поліція Чернівців не встановлює особу чоловіка, який готував напад на активіста

Поліція Чернівців не може встановити особу чоловіка, який стежив та готував напад на активіста "Стоп корупції" Валерія Аіріні. Про зволікання з боку правоохоронців повідомив сам стопкорівець.

Поліція Чернівців не встановлює особу чоловіка, який готував напад на активіста

"Попри усі докази та факти правоохоронці досі не встановили особу чоловіка, який протягом тижня вистежував мене біля моєї оселі та чатував на мене з металевим профілем. Наразі зловмисник перебуває у лікарні, оскільки через ігнорування виклику з боку поліцейських я пішов на самозахист. Біля бандита чергують його батьки. Матір нападника почала кидатись на мене прямо у лікарняній палаті у присутності копів", – розповів активіст Валерій Аіріні.

Нагадаємо, протягом тижня за активістом "Стоп корупції" Валерієм Аіріні стежив невідомий. Напередодні зловмисник, за словами активіста, імовірно готував замах на його життя.

За свідченнями сусідів та спостереженнями дружини Аіріні, невідомий чатував біля будинку протягом восьми днів.

Чоловіка у чорній спортивній куртці зафіксували камери спостереження, встановлені на під'їзді будівлі.

"Я підозрюю, що напад готували прибічники керівника ГО "Ніхто крім нас". Очільник організації втік та переховується у Москві, а його поплічники-представники криміналітету намагались розправитись зі мною за розслідування та розголос оборудок керівника місцевої митниці. За моїми даними, той промишляє контрабандою. Коли я пролив світло на корупційні схеми головного митника, керівник ГО "Ніхто крім нас" погрожував "прокатати мене у багажнику своєї автівки, якщо я не залишу митника у спокої", – повідомив деталі справи активіст "Стоп корупції" Валерій Аіріні.

Другие новости