ПоддержатьУкраїнська

Поліція не пов'язує підпал авта керівника "Стоп Корупції" у Марганці з журналістською діяльністю

StopCor
StopCor

StopCor

Поліція не пов'язує підпал авта керівника 'Стоп Корупції' у Марганці з журналістською діяльністю

За фактом підпалу автівки керівника “Стоп корупції” Сергія Хникіна у місті Марганці Дніпропетровської області відкрито кримінальне провадження за статтею 194 ч. 2 (умисне пошкодження майна шляхом підпалу). Про це повідомили в Головному управлінні Національної поліції в Дніпропетровській області.

Наразі правоохоронці не пов’язують інцидент з журналістською діяльністю, але розслідують усі версії, зазначили у відомстві.

Нагадаємо, Сергію Хникіну підпалили гараж, у якому знаходилась його автівка Лада 2106. Машина вигоріла вщент. Пожежа сталась у ніч проти неділі по вулиці Парковій у гаражах між будинками №2 и №3.

Зауважимо, що Сергій Хникін спільно з іншими активістами "Стоп корупції" веде активну антикорупційну діяльність у місті і відкрито бореться з безладом серед місцевих чиновників.

Додамо, що спроби тиску та погрози фізичної розправи у бік представників "Стоп корупції" були і раніше. Це вже третє за півроку провадження у Марганці за заявами представників проекту.

Так у травні під час зйомок розслідування про місцеву сміттєву мафію, у якій фігурує місцевий депутат Олександр Бондаренко та його брат-бізнесмен Віталій, останній накинувся на журналістку проекту Лілію Ткачук та пошкодив відеокамеру.

У серпні під час засідання земельної комісії у виконкомі Марганця, депутат від ВО "Батьківщина" Олександр Бондаренко погрожував журналістові "Стоп корупції" Володимиру Садикову. Після цього інциденту депутат перестрів журналіста разом із дружиною та дочкою у середмісті та погрожував фізичною розправою.

Поліція не пов'язує підпал авта керівника ''Стоп Корупції'' у Марганці з журналістською діяльністю

Другие новости