ПоддержатьУкраїнська

Помер той, помре і цей: в Росії в день смерті Сталіна пом'янули й Путіна

StopCor
StopCor

StopCor

Помер той, помре і цей: в Росії в день смерті Сталіна пом'янули й Путіна

У Москві до дня смерті вождя СССР Йосипа Сталіна активісти приурочили свої акції протесту проти нинішнього президента РФ Володимира Путіна. Вони вивісили банер, в якому розвінчують його особистість, паралельно плакат такої ж тематики з'явився в іншому районі столиці.

Новину повідомляє "Преса України".

У Москві троє активістів у річницю смерті "радянського вождя" не побоялися вивісити банер зі згадкою про Путіна. Його вони розмістили на мосту, де саме – не уточнюється. На банері великими літерами написано: "Путін – це війна! Путін – це смерть!"

Ініціаторами акції було троє активістів – Катерина Рижик, Микола Ігроков та Павло Кузнєцов. Усіх пізніше затримали російські правоохоронці. Їм інкримінують порушення статті закону, яка регулює правила проведення публічних заходів. У відділках поліції на них склали протоколи й відпустили.

Паралельно в іншому районі столиці загадкові особи вивісили плакат з натяком на смерть Путіна. На ньому зображений посмертний портрет вождя Сталіна. Підпис такий: "Помер той, помре і цей!"

Нагадаємо, у Росії чиновники знову схибили з поздоровленнями з 23 лютого. Як і в минулому році, використовували для цього невідповідні фотографії з українськими військовими.

Другие новости