ПоддержатьУкраїнська

Марушевську звинуватили у розкраданні майже семи мільйонів

StopCor
StopCor

StopCor

Марушевську звинуватили у розкраданні майже семи мільйонів

Екс-керівника Одеської митниці Юлію Марушевську, згідно з ухвалою Печерського суду, звинуватили у завданні збитків державі на суму 6, 92 мільйони гривень. Саме через цю підставу ГПУ та СБУ хотіли провести обшук у квартирі чиновниці.

Про це написала вона на своїй сторінці у соцмережі.

"Це одна з ухвал Печерського суду, за якими силовики проводили обшуки. Подібна була й у співробітників ГПУ та СБУ, які приходили під двері моєї квартири. Підстава – начебто завданні збитки державі у сумі 6, 92 мільйонів гривень через "сумнівні доручення", за якими товари оформлялися за ціною, яка вказувалась у контракті", – йдеться у повідомленні.

Колишня очільниця пояснила, що йдеться про два документи: доручення, яке передбачає оформлення за ціною в контракті товарів, імпортованих з 37 країн світу і доручення щодо великих платників податків.

"Це ті доручення, які забрали у митників можливість вирішувати на власний розсуд скільки коштує товар і через це значно обмежили поле для вимагання хабарів. І так, ці доручення вже були визнані судом як правомірні", – наголосила Марушевська.

Крім того додала, що вона разом зі своїми підлеглими впродовж року розповідала про ці нововведення публічно, а також ЗМІ.

"І лише після того, як я покинула посаду глави Одеської митниці та пішли з посад члени моєї команди, дуже "оперативні" співробітники прокуратури та Служби безпеки України побачили в цьому злочинні дії та шкоду державі. Не в мільярдних схемних потоках злочинних кланів, які керують нашою країною! Ми показали, що за бажання, навіть без великих повноважень, можна втілювати швидкі реформи. І тепер ця стара система хоче залякати тих, хто насмілився кинути їй виклик та демотивувати тих, хто спроможний її змінити", – наголосила Марушевська.

Раніше повідомлялося, що представник генпрокурора України Лариса Сарган спростувала обшук 3 березня у квартирі Юлії Марушевської.

Другие новости