ПоддержатьУкраїнська

Порошенко закликав усіх небайдужих долучитися до будівництва Меморіалу Небесної сотні

StopCor
StopCor

StopCor

Порошенко закликав усіх небайдужих долучитися до будівництва Меморіалу Небесної сотні

Глава української держави Петро Порошенко закликав побудувати меморіальний комплекс Небесної сотні та заявив, що стане першим спонсором фонду для його будівництва. 

Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі.

"Вважаю, що найближчим часом має бути створений Фонд, який би підтримав здійснення кожного етапу нашого спільного, справді всенародного проекту Меморіалу. Виступаю не лише ініціатором, але й першим спонсором такого фонду, щоб допомогти йому не тільки добрим словом, а й грошима. Сподіваюсь, мій приклад знайде послідовників", – йдеться в повідомленні.

Порошенко назвав увічнення пам'яті героїв Небесної сотні та подій Революції гідності питанням державної ваги та вважає його всенародним завданням. Він закликав всіх, кому дорога пам'ять про подвиг Небесної сотні, долучатися до цієї справи.

Раніше повідомлялося, що президент Петро Порошенко та прем'єр-міністр Володимир Гройсман привітали українців з Днем Соборності України.

Нагадуємо, президент України Петро Порошенко разом із дружиною Мариною вшанував пам'ять Героїв Небесної Сотні, побувавши на Майдані Незалежності поблизу пам'ятника.

Другие новости