ПоддержатьУкраїнська

Посадовці привласнили понад 16 млн грн на будівництві моста через Дніпро

StopCor
StopCor

StopCor

Посадовці привласнили понад 16 млн грн на будівництві моста через Дніпро

Співробітники ДФС спільно з СБУ викрили посадовців двох приватних фірм, які привласнили 16,7 млн грн при будівництві моста через Дніпро. Про це повідомляє прес-служба ДФС України, передає УНН.

"Посадові особи двох товариств з обмеженою відповідальністю, що зареєстровані у місті Києві та Чернівецькій області, зловживаючи своїм службовим становищем, для заволодіння коштами державного підприємства оформили акти приймання виконаних у 2016 році робіт на об'єкті з будівництва залізнично-автомобільного мостового переходу через річку Дніпро. При цьому вартість виконаних робіт була безпідставно завищена", – йдеться у повідомленні.

Під час перевірок не підтверджено постачання компонентів для виготовлення будівельних сумішей та матеріалів для захисного антикорозійного покриття металоконструкцій, придбання яких було документально оформлено у підприємств з ознаками "фіктивності" та вартість яких було включено до загальної вартості виконаних робіт.

Сума привласнених таким чином державних коштів склала 16,7 млн грн.

За вказаними фактами до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Другие новости