ПоддержатьУкраїнська

Правоохоронці Одещини закликають батьків до сумлінного виконання обов’язків щодо виховання дітей

StopCor
StopCor

StopCor

Правоохоронці Одещини закликають батьків до сумлінного виконання обов’язків щодо виховання дітей

З початку року з вулиць Одеси та інших населених пунктів області поліцейські забрали двадцятьох підлітків, які займалися бродяжництвом та жебракуванням або були залишені без догляду дорослих.

У відділі ювенальної превенції ГУНП в Одеській області, співробітники якого опікувалися долею малих, кажуть, що більшість із них опинилися на вулиці через непорозуміння в родині. Дорослі не переймалися проблемами своїх дітей, втратили з ними емоційний зв’язок, і ті подалися на пошуки «своїх». А двоє братиків п’яти та десяти років із чотирирічною сестричкою взагалі були використані для жебракування матір’ю.

Безперечно, безвідповідальність батьків  не залишилась поза увагою поліцейських і всі вони були притягнуті до відповідальності за ухилення від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо виховання дітей згідно зі статтею 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення. На перший раз - це штрафні санкції до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Однак слід зауважити: якщо ситуація в родинах залишиться незмінною, покарання може дійти аж до позбавлення найціннішого – дітей.

Застереження поліцейських не для залякування тих, хто припустився помилок. У першу чергу, це привід для кожного замислитися, «а чи все гаразд у нашій родині», і запитати про це у своєї дитини.  

Відділ комунікації поліції Одеської області

(за матеріалами відділу ювенальної превенції)

Другие новости