ПоддержатьУкраїнська

Проголосуйте за кандидатів від "СтопКору" до громадської ради НАБУ

StopCor
StopCor

StopCor

Проголосуйте за кандидатів від 'СтопКору' до громадської ради НАБУ

Одразу троє кандидатів від ГО "Стоп корупції" беруть участь у відборі до Ради громадського контролю при НАБУ.

Серед охочих контролювати роботу агентства – голова ГО "Стоп корупції" Тарас Лилик. У доробку Тараса успішні проекти з реформування сфери надання адміністративних послуг, реформи у будівельній галузі, досвід керування громадськими проектами

Проголосуйте за кандидатів від ''СтопКору'' до громадської ради НАБУ

Також свою кандидатуру подав координатор "СтопКору" Роман Бочкала. За плечима Романа багаторічний досвід роботи у журналістиці. У 2016 наш колега отримав нагороду у номінації "Найкращий репортер року". Довгий час працює як військовий кореспондент, завжди на передовій у гарячих точках по всьому світу та неоголошеної війни в Україні на Донбасі.

Проголосуйте за кандидатів від ''СтопКору'' до громадської ради НАБУ

Свої сили вирішив спробувати й журналіст "СтопКору" Артем Лагутенко.

Він автор серії викривальних розслідувань у сфері вирубки українського лісу, нелегальних газових заправок та сюжетів про корупцію у верхівці влади Дніпра.

Проголосуйте за кандидатів від ''СтопКору'' до громадської ради НАБУ

Боротиметься за місце у громадській раді колега та однодумець стопкорівців – голова ВГО "Об'єднання Богдана Хмельницького" Богдан Хмельницький. Адвокат, правозахисник, експерт із викриття махінацій у судовій та правоохоронній сферах.

Проголосуйте за кандидатів від ''СтопКору'' до громадської ради НАБУ

Випробує себе в конкурсі й відомий борець із заправками-нелегалами та піщаними браконьєрами у Києві та області правозахисник Ігор Бондарчук.

Проголосуйте за кандидатів від ''СтопКору'' до громадської ради НАБУ

Підтримати кандидатів Ви можете тут:

https://nabu.gov.ua/voting/

Рада громадського контролю формується у складі 15 осіб, відібраних за результатами конкурсу. Конкурс з формування складу Ради громадського контролю проводиться шляхом рейтингового Інтернет-голосування громадян, які проживають на території України.

Основними функціями Ради громадянського контролю при НАБУ є участь у дисциплінарній комісії НАБ, яка бере участь у звільненні недобросовісних працівників бюро. Також представники Ради громадського контролю беруть участь у конкурсних комісіях з відбору працівників бюро.

Порядок голосування та оголошення результатів:

Рейтингове Інтернет-голосування проводиться протягом 12 годин через веб-сайт Національного антикорупційного бюро України – 31 травня 2017 року з 9:00 до 21:00.

Будь-який громадянин, який проживає на території України, має право взяти участь у рейтинговому Інтернет-голосуванні. Кожен виборець може проголосувати лише один раз і не більше ніж за п'ятнадцять кандидатів.

Обраними до складу Ради громадського контролю за результатами рейтингового Інтернет-голосування вважаються п'ятнадцять кандидатів, які набрали найбільшу кількість голосів.

З метою запобігання повторного голосування, бажаючим взяти участь в рейтинговому Інтернет-голосуванні буде запропоновано пройти ряд перевірок, підтвердити адресу своєї електронної пошти та номер мобільного телефону. На проходження перевірок і обрання кандидатів відводиться 15 хв. Якщо Ви не встигли проголосувати, спробу можна повторити за 5 хв.

За результатами конкурсу з формування складу Ради громадського контролю Директор Національного антикорупційного бюро України розміщує на офіційному веб-сайті Національного антикорупційного бюро України оголошення про результати рейтингового голосування із зазначенням кількості голосів, поданих за кожного кандидата.

Підтримай наших! Голосуй за гідних!

Другие новости