ПоддержатьУкраїнська

Прокуратура домоглась призначення більш суворого покарання батькові, який забив до смерті дитину

StopCor
StopCor

StopCor

Прокуратура домоглась призначення більш суворого покарання батькові, який забив до смерті дитину

Донецький апеляційний суд погодився з доводами прокуратури Донецької області та засудив до 10 років позбавлення волі мешканця с. Миколаївки Волноваського району, визнаного винним у спричиненні 6-річному синові смертельних тяжких тілесних ушкоджень (ч. 2 ст. 121 КК України).

Судом встановлено, що у серпні 2013 року чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, наніс тілесні ушкодження синові після чого дитина втекла до бабусі, але п’яний батько наздогнав його, привів додому та побив кулаками і мотузкою з металевою проволокою, яку зазвичай використовував для худоби. Увечері ще за дві спроби покинути будинок дитину знову побили.

На наступний день чоловік вчергове побив сина тією ж мотузкою. Внаслідок отриманої черепно-мозкової травми та гематоми головного мозку хлопчик помер зачиненим у своїй кімнаті.

У жовтні 2019 року Орджонікідзевський районний суд м. Маріуполя засудив чоловіка до 8 років позбавлення волі. Вважаючи це покарання занадто м’яким, прокуратура подала апеляційну скаргу. Прес-служба прокуратури Донецької області

Другие новости