ПоддержатьУкраїнська

Прокуратура Криму повідомила про підозру так званому керівнику штабу незаконного збройного формування «Самооборона Севастополя»

StopCor
StopCor

StopCor

Прокуратура Криму повідомила про підозру так званому керівнику штабу незаконного збройного формування «Самооборона Севастополя»

Прокуратура АР Крим спільно з Нацполіцією повідомила про підозру учаснику незаконного збройного формування «Самооборона Севастополя» за ч. 5 ст. 260 КК України.

За версією слідства, підозрюваний протягом лютого-березня 2014 року був керівником штабу «Самооборони Севастополя». Він здійснював особистий відбір кандидатів до складу незаконного збройного формування та координував дії бійців, був ініціатором створення піших патрулів та самовільно збудованих блок-постів на території м. Севастополь, де здійснювали перевірку документів місцевих мешканців, проводили обшуки автомобілів та здійснювали затримання громадян, незгодних з окупацією півострова. Крім того, він брав участь та віддавав накази, під час захоплення 20 березня 2014 року протичовнового корвета «Хмельницький», який належить Військово-Морським Силам України.

На даний час, вказану особу оголошено в розшук, вживаються заходи для встановлення його місцеперебування.

Нагадаємо, загалом прокуратура автономії спільно з ГУНП в АР Крим та м. Севастополі встановили понад 1300 осіб, які брали участь у діяльності зазначеного формування, з них 217 особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 260 КК України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Другие новости