ПоддержатьУкраїнська

Скалецька знайшла винних у протестах у Нових Санжарах

StopCor
StopCor

StopCor

Скалецька знайшла винних у протестах у Нових Санжарах

Міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька вважає, що нагнали паніки, яка призвела до протестів у Нових Санжарах, медіа. 

"Ми комунікацію вели, що ми підбираємо об’єкти у кількох місцях України, що вони мають відповідати всім безпечним умовам.

Повністю наші дії комунікувалися і об’єкти, котрі розглядалися, вони були проаналізовані так само як і цей, аналізувався епідеміологами і фахівцями.

Щодо інформування. Давайте подивимося, що відбулося. Ми інформували, ми розповідали наш алгоритм дій однаковий для будь-якого міста в Україні…

Наприклад, ми інформували, що маємо тест-системи в разі якщо буде підозра на коронавірус, ще до евакуації, ми інформували про те, що у нас є фахівці, котрі здійснюють нагляд і так далі, але що ми чули у медіа?

Ми чули в медіа: "Ну так, вони скажуть, що у них є тест-системи, але чи можемо ми їм вірити?" І кожного разу, навіть коли ми інформували, медіа ішли у супровід такий, що ми всеодно не довіряємо.

Загальне інформування населення було і було про те, що евакуація буде безпечною. Вибір місця, що би він змінив? Люди би вийшли раніше на вулиці, людей би швидше почали підбурювати, людей би ще більше накрутили і нагнали страху? Що би воно дало?...

Можна скільки завгодно виходити на різні брифінги, мені сидіти в телевізорі. Питання тільки в тому, чи хочуть почути", - заявила очільниця МОЗ, передає «5 канал»

Міністерка зазначає, що на кожному пресбрифінгу МОЗ говорилося, що є вибрані місця, що вони відповідають усім вимогам.

За її словами, у цьому медцентрі постійно проводять якісь заходи, але їх не узгоджують з громадою. Крім того, у житті людей з Нових Санжар нічого не змінилося і вони знаходяться у безпечному середовищі.

Міністерка вважає, що комунікації було достатньо, просто МОЗ не хотіли слухати.

За словами Скалецької, вона перебуває в одній будівлі із евакуйованими із Китаю: 2-3 поверх евакуйовані з провінції Хубей, 4 поверх, де проживає Скалецька, екіпаж літака та інший персонал.

Зі слів міністра, питання продовження терміну обсервації з 14 до 27 днів, залежить від рекомендацій ВООЗ.

Другие новости

Планировал теракт в Одессе: в городе задержали агента ФСБ рф с позывным 'Мазепа'

Планировал теракт в Одессе: в городе задержали агента ФСБ рф с позывным "Мазепа"

Для сбора нужных сведений подозреваемый обходил местность и скрыто фиксировал объекты, а затем передавал "отчет" в фсб в виде текстовых сообщений, фотографий, видеозаписей и отметок на электронных картах