ПоддержатьУкраїнська

Прокуратура викрила підприємця у самовільній забудові "Слов'янського курорту"

StopCor
StopCor

StopCor

Прокуратура викрила підприємця у самовільній забудові 'Слов'янського курорту'

Слов'янською місцевою прокуратурою повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 197-1 (самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво, вчинене повторно) КК України, підприємцю, який незаконно збільшив площу належного йому об’єкта торгівлі, розташованого в курортній зоні.

Новину повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

Встановлено, що у період 2016-2017 років мешканець м. Слов'янська самовільно, без погодження зі Слов'янською міською радою, звів капітальну будівлю та добудував другий поверх над торговельним павільйоном, який знаходиться на узбережжі Солених озер, на землях регіонального ландшафтного парку "Слов'янський курорт".

Отримані слідством результати судово-будівельних експертиз та висновки фахівців комунального підприємства "Бюро технічної інвентаризації" і управління архітектури підтвердили порушення підприємцем чинного законодавства України щодо охорони природно-заповідного фонду та особливо цінних земель.

Слід зазначити, що вказана особа вже притягувалась до кримінальної відповідальності за аналогічний злочин, проте продовжує незаконну діяльність.

За санкцією інкримінованої статті зухвалому підприємцю загрожує реальне покарання – до 3 років позбавлення волі.

Досудове розслідування триває.

Другие новости