ПоддержатьУкраїнська

Прокурор Тернопільщини Мартинюк приватизував три службові квартири

StopCor
StopCor

StopCor

Прокурор Тернопільщини Мартинюк приватизував три службові квартири

За час роботи у правоохоронних органах Мартинюк отримав та приватизував три службові квартири загальною площею у 232 квадратні метри.

Такі факти з життя прокурора Тернопільської області оприлюднив координатор "Стоп корупції" Роман Бочкала.

Прокурор Тернопільщини Мартинюк приватизував три службові квартири

"На відміну від непокірного заступника Генпрокурора Віталія Каська, який начебто приватизував одну квартиру і його тепер судять, прокурор Тернопільщини Мартинюк приватизував цілих три службові квартири.

У відділі внутрішньої безпеки "Стоп корупції" повідомили, що за часів прокурорства Мартинюка в Ізяславі йому виділили поза чергою службову квартиру, той одразу переоформив її на дружину. Коли був прокурором Шепетівки, відбулася та сама історія, але цього разу приватизував на маму. Загалом наприватизував на себе та членів родини 232 квадратні метри. Якщо ми хочемо, щоб суспільство довіряло прокуратурі, то таким держимордам у правоохоронних органах не місце", - зазначив Роман Бочкала на своїй сторінці у соцмерержі.

Другие новости

Планировал теракт в Одессе: в городе задержали агента ФСБ рф с позывным 'Мазепа'

Планировал теракт в Одессе: в городе задержали агента ФСБ рф с позывным "Мазепа"

Для сбора нужных сведений подозреваемый обходил местность и скрыто фиксировал объекты, а затем передавал "отчет" в фсб в виде текстовых сообщений, фотографий, видеозаписей и отметок на электронных картах