ПоддержатьУкраїнська

Псевдоантикорупціонер Кищук намагався присвоїти собі перемогу над піщаними браконьєрами на Київщині

StopCor
StopCor

StopCor

Псевдоантикорупціонер Кищук намагався присвоїти собі перемогу над піщаними браконьєрами на Київщині

Колишній кандидат в депутати у Київську обласну раду та засновник антикорупційного проекту-клону "Стоп корупції" Олег Кищук намагався присвоїти собі перемогу над піщаними браконьєрами у селі Погреби. Кищук разом із поплічниками влаштовував показову акцію протесту на місці незаконного видобутку піску та висвітлив свою псевдоперемогу у підконтрольній газеті. Про це представники "Стоп корупції" довідались зі шпальт видання.

"Хочемо зауважити, що активісти "Стоп корупції" проводили систематичну та цілеспрямовану боротьбу із піщаними нелегалами у селі Погреби Броварського району. Активісти так званого проекту "Антикорупційний рух "СТОП КОРУПЦІЯ" не мають жодного відношення до цього процесу. Додамо, що саме після звернення юристів ГО "Стоп корупції" у Броварському відділі поліції ГУ НП відкрили кримінальне провадження за фактом незаконного заволодіння ґрунтовим (поверхневим) шаром земель Водного фонду у селі Погреби Броварського району. Ми актуалізували це питання та поцікавились про нинішній стан справи. На що правоохоронці повідомили, що наразі триває досудове розслідування", – зазначили активісти "Стоп корупції".

Нагадаємо, колишній кандидат в депутати у Київську обласну раду, фермер та коневод з с.Княжичі Броварського району Олег Кищук створив антикорупційний проект аналогічний "Стоп корупції". Плагіатор своїми діями порушив інтелектуальні права засновників та координаторів ГО "Стоп корупції", яка існує та успішно працює з 2015 року. Юристи проекту дізнались, як Кищук маскується під громадську організацію та які акції проводить під виглядом антикорупційного руху.

"Кищук не побажав вкладати свої інтелектуальні та матеріальні ресурси у створення чогось нового та розкрутку проекту до рівня загальновідомого. Він просто створив фактично клон ГО "Стоп Корупції" та розпочав роботу цього клону під виглядом оригінальної ГО, грубо порушивши тим самим права інтелектуальної власності засновників та координаторів нашої ГО.

Для початку, 12 квітня 2016 року Кищук заснував та зареєстрував Громадську організацію "Антикорупційний рух "СТОП КОРУПЦІЯ", зробивши себе ж її керівником. Потім Кищук найняв декілька працівників організації, які розпочали діяльність в м.Бровари та м.Києві влаштовувати акції під брендом "Стоп КорупціЯ", який розташовувався на футболках, плакатах в аналогічних біло-червоних тонах, як і оригінальний бренд з різницею в одну останню букву.

Та цього Кищуку було замало. Він ще спробував офіційно зареєструвати на себе знак для товарів та послуг "Стоп Корупція":

який переважно (основним слоганом та кольорами) копіює знак, вже зареєстрований нашою ГО "Стоп Корупції" в ДП "Український інститут інтелектуальної власності" (свідоцтво № 214168 від 11.06.2016):

При цьому, О.Кищук подав заявку в ДП "Укрпатент" на реєстрацію власного знаку "Стоп Корупція", обравши наступні послуги (сфери поширення дії даного знака), характер яких дещо насторожує:

- послуги гадання на картах;

- астрологічне консультування;

- складання гороскопів;

- служби знайомств, послуги шлюбних агентств;

- планування та влаштовування весільних церемоній;

- випускання голубів на урочистих подіях;

- послуги з бальзамування;

- проведення похоронних церемоній;

- допомога в одяганні кімоно;

- наглядання за домашніми тваринами", – розповіли юристи ГО "Стоп корупції".

"Антикорупційна діяльність та допомога громадянам у розумінні Олега Кищука буде виглядати, мабуть, так: спочатку О.Кищук увійде в астрал для звернення до вищих сил Всесвіту (гадання, гороскопи, астрологія), після чого влаштує весільні церемонії з випусканням голубів, а після того, як корупціонери помруть зі сміху, влаштує їм похоронні церемонії з бальзамуванням!

А для остаточного подолання корупції в Броварському районі, Олег Кищук збирається системно доглядати за домашніми тваринами, а також допомагати іншим бійцям з корупціонерами одягати кімоно!

Можемо лише побажати успіхів О.Кищуку у його починаннях!", – додали в юридичному департаменті ГО "Стоп корупції".

Другие новости