ПоддержатьУкраїнська

Рада збільшила штрафи за незаконний перетин кордону

StopCor
StopCor

StopCor

Рада збільшила штрафи за незаконний перетин кордону

Спроба перетнути кордон України у незаконно визначеному для цього місці, або із підробленими документами, вартуватиме порушникам від 3400 гривень. Таке нововведення має наблизити громадян до порядку, адже сума штрафу може сягати і 8 тисяч гривень, що для українців нині є не дешевим. Про це розповіли у прес-службі МВС України.

Новину передає "Преса України".

"Тепер спроба перейти кордон поза пунктом пропуску чи за підробленими документами коштуватиме від 3400 до 8500 гривень. Повторне порушення впродовж року, або групою осіб – від 8500 до 13 600 гривень", – ідеться у повідомленні.

До слова, раніше штраф за незаконний перетин кордону становив від 1700 до 3400 гривень. Аби зменшити кількість порушень перетину кордону і правил реєстрації та перебування в Україні іноземців та осіб без громадянства, Рада таки коректувала Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення прикордонної безпеки держави".

"Прикордонникам надано право розглядати справи за статтею 204-2 КУпАП щодо порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї", – додали правоохоронці.

Також стало відомо, що депутати удосконалили норми, які стосуються заборони в’їзду на територію України іноземцям та особам без громадянства, які незаконно перебували на тимчасово окупованій території та в окремих районах Донецької та Луганської областей, а також підвищено строки заборони в’їзду, залежно від визначених законом обставин.

Другие новости

186,6 млн. грн. 'боевых' выплатили не воюющим военнослужащим — Минобороны

186,6 млн. грн. "боевых" выплатили не воюющим военнослужащим — Минобороны

На практике выявлено, что некоторые военнослужащие, находящиеся в постоянных пунктах дислокации и выполняющие функции, не связанные с прямым участием в боевых действиях, получали дополнительные выплаты