ПоддержатьУкраїнська

РФ вирішила офіційно "об'єднатися" з терористичними "Л/ДНР"

StopCor
StopCor

StopCor

РФ вирішила офіційно 'об'єднатися' з терористичними 'Л/ДНР'

Про це щосили сурмлять регіональні сепаратистські ЗМІ.

Губернатор Орловської області Андрій Кличков прийняв рішення про співпрацю з підконтрольними терористам територіями України. Так, він видав указ про створення робочої групи, яка спрямує всі свої зусилля на те, щоб налагодити економічні та культурні відносини з "ЛНР" і "ДНР".

За словами Кличкова, ця група "з інтеграційної взаємодії" буде займатися "систематизацією роботи по соціально-економічному співробітництву", повідомляє "Діалог.UA".

Губернатор зазначив, що Орловська, Луганська і Донецька області вже не перший рік співпрацюють. Залишилося тільки "узаконити" цю співпрацю, щоб надалі займатися її активним розвитком. Кличков зазначив, що виданий ним указ не зачіпає питання міжнародного права. Замість того, щоб міркувати про юридичний статус регіонів, він вважає за краще реальне співробітництво з "владою" окупованих територій.

Політик зазначив, що мешканці цих регіонів заслуговують жити повноцінним життям, а всі ці "статуси" лише на папері. У той же час 9 членів ЄС об'єднуються в Європейські сили військового реагування.

Другие новости