ПоддержатьУкраїнська

Сергій Наєв нагадав про четверту річницю авіакатастрофи MH17

StopCor
StopCor

StopCor

Сергій Наєв нагадав про четверту річницю авіакатастрофи MH17

Генерал-лейтенант Сергій Наєв висловив слова співчуття сім’ям загиблих в авіакатастрофі MH17. Командувач ООС наголосив, що міжнародні слідчі повинні змусити винних відповісти за страшний злочин.

Новину повідомляє прес-служба операції Об’єднаних сил.

Сьогодні, 17 липня, у всьому світі згадують трагедію, яка сталась у 2014 році. У цей день з російського комплексу «БУК», що незаконно знаходився на території Донбасу, була випущена ракета. Вона влучила у літак малайзійських авіаліній MH17, який пролітав над Україною. В результаті повітряне судно з 298 людьми на борту розбилось. Вижити не вдалось нікому.

У цю трагічну дату командувач Об'єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв висловив слова співчуття та підтримки родичам загиблих.

"Переконаний, що міжнародні слідчі незабаром змусять сісти на лаву підсудних винних у цій страшній трагедії. Я впевнений, що безпосередні організатори та виконавці цього злочину нестимуть заслужену відповідальність", – наголосив він.

Як повідомлялось раніше, міжнародні слідчі підтвердили, що "БУК" належав російській армії. Також було названо ім’я російського генерала, який незаконно перекинув установку на територію України. В результаті президента РФ закликали визнати причетність до страшної авіакатастрофи. Тим не менше, Володимир Путін продовжує заперечувати свою причетність до трагедії. За його словами, російських експертів не допустили до розслідування, тому він вважає, що його результати могли бути сфальсифіковані.

Нагадаємо також, після оголошення останніх результатів розслідування катастрофи MH17 Україна подала на Росію до суду ООН.

Другие новости