ПоддержатьУкраїнська

Росія перекинула на Донбас 10 вагонів з боєприпасами

StopCor
StopCor

StopCor

Росія перекинула на Донбас 10 вагонів з боєприпасами

Командування російсько-терористичних військ перекинуло з території РФ на окупований Донбас 10 вагонів з боєприпасами для артилерії та мінометів.

Про це повідомив координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

"З РФ в Донецьку область прибули 10 вагонів з боєприпасами до стрілецького озброєння, 120-мм мінометів, 122-мм і 152-мм артилерійських знарядь", – йдеться в повідомленні.

Тимчук розповів, що п'ять з них були розвантажені на станції Амвросіївка і, надалі, вантажівками направлені в райони населених пунктів Ясинувата та Макіївка. Інші вагони не розвантаженими були спрямовані в напрямку Іловайська.

Раніше повідомлялося, що за минулу добу, 9 лютого 2017 року російські окупанти 61 раз обстріляли позиції українських військових. Втрат серед ЗСУ немає.

Нагадаємо, глава так званої "ДНР" Олександр Захарченко, 9 лютого 2017 року, навідався на передові позиції до бойовиків. Захарченко заявив, що бойовиків закликали помститись за смерть Михайла Толстих – почати наступати на Україну. Але він додав, що такі непродумані дії не дадуть бажаного результату, адже це буде зривом Мінських домовленостей, тому до такого слід підготуватись.

Другие новости