ПоддержатьУкраїнська

Розгін «Майдану» 30 листопада — ДБР завершило розслідування відносно двох колишніх працівників МВС

StopCor
StopCor

StopCor

Розгін «Майдану» 30 листопада — ДБР завершило розслідування відносно двох колишніх працівників МВС

Слідчі Управління з розслідування злочинів, вчинених у зв’язку із масовими протестами у 2013 - 2014 роках, Державного бюро розслідувань, за процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора, завершили досудове розслідування двох кримінальних проваджень відносно ексзаступника начальника управління громадської безпеки ГУ МВС України в місті Києві та ексзаступника начальника управління - начальника відділу забезпечення масових заходів управління громадської безпеки ГУ МВС України в місті Києві.

Експравоохоронці підозрюються у незаконному перешкоджанні проведенню мирних зборів громадян (ст. 340 Кримінального кодексу України).

Слідством встановлено, що 30 листопада 2013 року підозрювані, з метою виконання злочинного наказу, організували та забезпечили незаконне перешкоджання проведенню зборів громадян.

Унаслідок їх дій співробітники полку міліції особливого призначення «Беркут» та військовослужбовці внутрішніх військ МВС України витіснили близько 300 учасників мітингу від Монументу Незалежності та пам’ятника засновникам Києва у напрямках вулиць Інститутська, Архітектора Городецького та Хрещатик. 

Наразі сторона захисту ознайомлюється з матеріалами провадження, після чого обвинувальний акт буде скеровано до суду.

У разі доведення вини, підозрюваним загрожує покарання у вигляді виправних робіт на строк до 2 років або арешт на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 5 років, або позбавлення волі на той самий строк.

Другие новости