ПоддержатьУкраїнська

Розпочинається тестування в рамках добору на вакантні посади прокурорів в Офісі Генерального прокурора

StopCor
StopCor

StopCor

Розпочинається тестування в рамках добору на вакантні посади прокурорів в Офісі Генерального прокурора

Розпочинається перший етап добору на 100 вакантних посад прокурорів в Офісі Генерального прокурора, процес якого є аналогічним до атестації прокурорів ГПУ для переходу в Офіс Генерального прокурора. Наразі отримано 1552 пакети документів і вони продовжують надходити.

На цьому етапі кандидати, які допущені до участі у доборі, пройдуть тестування на знання законодавства. Після цього 300 осіб з найбільшою кількістю балів згідно рейтингу, але не меншою за 70, пройдуть тестування на загальні здібності. Згодом 200 кандидатів з найбільшою кількістю балів за результатами другого етапу згідно рейтингу, але не меншою за прохідний бал (буде визначений пізніше), будуть допущені до співбесід.

По завершенню зазначеного процесу буде сформовано загальний рейтинг з близько 100 кандидатів з найбільшою кількістю балів, які успішно пройшли добір. Вони пройдуть стажування у Тренінговому центрі та Офісі Генерального прокурора, після якого буде сформовано остаточний рейтинг, відповідно до якого кандидати будуть обирати посади, оприлюднені в оголошенні про добір.

Списки кандидатів, які допущені до участі у доборі, а також інформація про час та місце проведення тестування будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Офісу Генерального прокурора.

Другие новости