ПоддержатьУкраїнська

Завершено ще одне розслідування щодо незаконного отримання компенсації за житло екснардепом

StopCor
StopCor

StopCor

Завершено ще одне розслідування щодо незаконного отримання компенсації за житло екснардепом

12 лютого 2020 року НАБУ та САП повідомили народному депутату України VIII скликання про завершення досудовою розслідування за підозрою в отриманні незаконної компенсації з державного бюджету за оплату житла. Матеріали справи надані стороні захисту для ознайомлення.

Дії особи кваліфіковано за ч.2 ст.364 Кримінального кодексу України («Зловживання владою або службовим становищем»).

За даними слідства, впродовж грудня 2014 — листопада 2018 років на той час чинний народний обранець незаконно отримав із державного бюджету компенсацію витрат на винайм номеру у готелі «Київ» у сумі 758,24 тис. грн нібито через те, що не мав власного житла в столиці. Однак, як встановили детективи, насправді власне житло в столиці у народного депутата було і він свідомо приховав цей факт.

Розслідування зазначених фактів НАБУ і САП розпочали в жовтні 2018 року за публікаціями у ЗМІ. В грудні 2019 року екснардепу повідомили про підозру.

Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Другие новости