ПоддержатьУкраїнська

Розведення сил в районі Станиці Луганської вкотре не відбулося

StopCor
StopCor

StopCor

Розведення сил в районі Станиці Луганської вкотре не відбулося

Сьогодні, 7 березня, повинно було відбутися розведення сил і засобів сторін конфлікту в Станиці Луганській на Донбасі. Українська сторона констатує, що розведення сил і засобів було зірване.

Про це повідомили в Луганській обласній державній адміністрації.

Повідомляється, що українська сторона зробила все можливе, щоб розведення військ все ж відбулося. Проте, кажуть в Луганській ОДА, проросійські бойовики продовжують порушувати домовленості, тим самим знищуючи всі можливості розвитку миротворчого процесу в регіоні.

Слід зазначити, що однією з ключових вимог для початку розведення сил в районі Станиці Луганській є збереження режиму припинення вогню протягом семи днів. Додамо, що луганські терористи звинувачують у зриві розлучення засобів українську сторону. Причиною цього, кажуть в "ЛНР", є відсутність сигнальної ракети.

"Українська сторона, на відміну від ЛНР, не здійснила пуск сигнальної ракети, що є свідченням готовності до розведення сил і засобів", – заявив представник луганських терористів Владислав Дейнего.

До слова, раніше в Слідчому комітеті Росії звинуватили командира Збройних сил України в тому, що він нібито віддав наказ для обстрілу окупованого Донецька за допомогою ракетного комплексу "Точка-У".

Другие новости