ПоддержатьУкраїнська

СБУ блокувала діяльність транснаціонального угруповання контрабандистів наркотиків

StopCor
StopCor

StopCor

СБУ блокувала діяльність транснаціонального угруповання контрабандистів наркотиків

Служба безпеки України блокувала у Києві діяльність транснаціонального організованого угруповання, яке спеціалізувалося на контрабанді та збуті оптових партій наркотичних засобів.

За даними слідства, учасники групи налагодили незаконне переправлення до нашої держави кокаїну, психотропної речовини МДМА «екстазі» і канабісу з деяких країн Латинської Америки та Європи. Одержаний із закордону товар фігуранти реалізовували на території Києва та Київської області.

Також учасники угруповання через наркокур’єрів контрабандно переміщували наркотики до однієї з країн Близького Сходу.

Під час 14 обшуків в квартирах, офісних приміщеннях та автомобілях фігурантів співробітники СБУ вилучили велику кількість наркотичних засобів та наркотичних речовин.

Вартість виявленого у зловмисників товару на «чорному ринку» становить майже 2,5 мільйонів гривень.

Також з’ясовано, що фігуранти організували у Києві діяльність підпільного колцентру. Там ділки займались незаконним одержанням грошей через проведення валютно-фінансових махінацій з реквізитами банківських карток жителів країн ЄС та Африки.

Правоохоронці затримали в столиці згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України 6 учасників угруповання.

Наразі затриманим оголошено про підозру за ч. 3 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

Після проведення відповідних експертиз та комплексу слідчих дій, буде вирішуватись питання щодо притягнення зловмисників до відповідальності за вчинення злочинів у складі організованої групи за ч. 3 ст. 28 Кримінального кодексу України.

Другие новости