ПоддержатьУкраїнська

СБУ та ГПУ прийшли з обшуком на вертолітний майданчик Януковича

StopCor
StopCor

StopCor

СБУ та ГПУ прийшли з обшуком на вертолітний майданчик Януковича

Співробітники правоохоронних органів прийшли з обшуком на вертолітний майданчик екс-президента України Віктора Янковича в рамках кримінального розслідування, відкритого проти нього.

Новину повідомили в прес-службі ГПУ.

Представники СБУ та ГПУ прийшли до будівлі, де знаходиться майданчик, близько 11 ранку, 1 березня, і вели там роботи протягом наступних кількох годин. Вертолітний майданчик має відношення до кримінального провадження, відкритого у зв'язку з незаконним привласненням Яновичем його маєтку Межигір'я.

"Там є фірма "Амадеус-Ко", яка була замішана в угодах з присвоєння Межигір'я. ГПУ шукає підтвердження фактів перерахування грошей на рахунки Януковича на Кіпр через цю фірму", – прокоментувала прес-секретар Генпрокурора України Лариса Сарган.

Обшуки на вертолітному майданчику були здійснені з відповідного дозволу суду Дніпровського району Києва. Прокурори добиваються того, щоб Київська міська рада заборонила його подальше будівництво і передала у власність столичної громадськості.

"Дозвіл на будівництво вертолітного майданчика підписував Олесь Довгий та будівництво проводилося під Євро-2012, однак побудувати його ніхто не встиг, і вертольоти, крім вертольота Януковича, там не сідали", – пояснила Сарган.

Нагадаємо, колишній український президент-утікач Віктор Янукович в інтерв'ю одному з іноземних видань заявив, що після 45 років подружнього життя розлучився з дружиною Людмилою. Зараз він живе зі своєю коханкою Любов'ю Полежай.

Другие новости