ПоддержатьУкраїнська

Силовий розгін блокади під Слов'янськом: побитий нардеп Парасюк, силовики застосували кийки та сльозогінний газ

StopCor
StopCor

StopCor

Силовий розгін блокади під Слов'янськом: побитий нардеп Парасюк, силовики застосували кийки та сльозогінний газ

За інформацією інтернет-користувачів, політик потрапив до лікарні. У Мережі повідомляють про побиття учасників блокади ОРДЛО. Нардепа Володимира Парасюка, а також інших учасників блокади побили поліцейські на блокпості під Слов'янськом, застосувавши проти них сльозогінний газ, передає "Діалог.UA".

Сьогодні більш як 35 учасників блокади рухалися з Харкова в напрямку Слов'янська Донецької області колоною з 13 автомобілів. Користувач Артем Еврін пише, що силовики не давали пройти учасникам блокади через блокпост. "Блокпост в Слов'янську пройшли з боєм. Нацгвардійці стали стіною і не пропускали навіть нардепа Парасюка. На його запит показати посвідчення не реагували.

Наші хлопці стали пробиватися. Нацгвардійці зняли з запобіжників автомати, але нашим на те байдуже. Нарешті, зброю силовики видно побоялися застосувати... Почали бити кийками та застосували газ. Травили газом з балончиків всіх, включаючи та народного депутата, в результаті троє, в тому числі Володя Парасюк, госпіталізовані (опік легенів газом) ", – повідомляє він.

У Мережі також пишуть, що зараз Парасюк знаходиться в лікарні. У свою чергу, прес-секретар поліції Донецької області Наталя Шиман стверджує, що учасники блокади відмовилися надавати документи на вогнепальну зброю, чим спровокували ситуацію. Також, за словами представника Нацполіції, присутній на місці народний депутат почав завдавати удари поліцейським і намагався вирвати у них зброю.

Нагадаємо, учасники торгової блокади окупованих територій заявили про підготовку розгону їхнього редуту в Бахмуті. Як раніше повідомлялося, представники правоохоронних органів показали "блокадника", який зник під час штурму редуту.

Другие новости