ПоддержатьУкраїнська

Сім'ї бойовиків поспішно залишають Донбас, серед терористів багато убитих – Аброськін

StopCor
StopCor

StopCor

Сім'ї бойовиків поспішно залишають Донбас, серед терористів багато убитих – Аброськін

Начальник поліції Донеччини В'ячеслав Аброськін підтвердив інформацію про втечу родин бойовиків "ДНР" у Росію,  а також назвав точні цифри втрат серед НЗФ за одну добу.

Лише за одну добу активних бойових дій на території "ДНР" бойовики підрахували серйозні втрати у живій силі, дані перевірив та озвучив Аброськін.

"Не буду приховувати, що ми отримуємо інформацію з тимчасово окупованої території. Висновок проведеного аналізу за останню добу 26 убитих бойовиків, 60 поранених "хероїв Армії ДНР", які руйнували будинки та вбивали мирних жителів Авдіївки, і всеосяжна паніка в "керівників", – заяви начальник поліції Донеччини.

Головний поліцейський Донеччини, окрім вище зазначеного, підтвердив інформацію про евакуацію родин бойовиків з окупованого Донецька у Росію.

"Планують утікати всі – від так званої "Генпрокуратури ДНР", які вивозять в РФ свої сім'ї, до працівників "ділянки ДНР", які також вже цієї ночі тікали до РФ", – резюмував Аброськін.

Зауважимо, що два дні тому, під час активних бойових дій за Авдіївку на передові позиції бойовиків приїжджав лідер "ДНР" Олександр Захарченко. Попри усю поважність візиту, сам Захарченко не зміг приховати той страх, який його "застав" на фронті. Хоч він і сказав, що ЗСУ не пройдуть у Донецьк, проте у свої слова, судячи із переляканого виразу обличчя, він і сам не вірив.

Нагадаємо, напередодні глава військово-цивільної адміністрації Донецької області Павло Жебрівський запевнив, що нині нема потреби проводити масову евакуацію населення з Авдіївки

Другие новости